AMD TAM Maribor » Na pot s članstvom AMZS – AMD TAM

Na pot s članstvom AMZS – AMD TAM

Postanite član AMZS – AMD TAM in si zagotovite pomoč na cesti ter številne druge ugodnosti v Sloveniji in tujini. Članstvo AMZS Premium vključuje turistično in zdravstveno zavarovanje ter tudi zdravstveni nasvet.

Pomagamo vam, ne glede katero in čigavo prevozno sredstvo uporabljate.

Premium paket: Vključuje pomoč na cesti v Sloveniji in tujini, zdravstveni nasvet ter vse ugodnosti AMZS članstva z vključenim celoletnim zdravstvenim in turističnim zavarovanjem.

Plus paket: Vključuje pomoč na cesti v Sloveniji in tujini ter vse ugodnosti AMZS članstva.

Včlanite se ali podaljšajte svoje članstvo

Postopek včlanitve oziroma podaljšanja članstva prek spleta je hiter in enostaven – v nekaj minutah in z nekaj kliki si zagotovite poti brez skrbi 24 ur na dan, vse dni v letu. V nadaljevanju izberite člansko kategorijo in vpišite svoje osebne podatke.

Včlanite se ali podaljšajte svoje članstvo na spodnji povezavi: